logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

2. izbový byt na prenájom v Nitre

ul. Janka Kráľa | Nitra | ID:1143

img

Cena:

650,- € / mesiac + 200 € energie

Kontakt:

E-mail: volnaizbask@gmail.com
Mobil: +421 907 773 013

Popis:

Ponúkame Vám na prenájom veľký 2 izbový byt v Nitre na ul. Janka Kráľa o rozlohe 120 m2 + terasa o rozlohe 20 m2. Prenájom je vhodný pre mladých ľudí alebo manažment firiem. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 3 poschodí zo 3. V byte sú, plastové okná, plávajúce podlahy, keramická dlažba a obklady. Byt je kompletne a moderne zariadený: kuchynská linka s kuchynským vybavením, varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl so stoličkami a samostatná špajza. Z kuchyne je vstup na terasu. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo so skrinkou, práčka, poličky, WC. V spálni je manželská posteľ s nočnými stolíkmi, vaňa, klavír a veľký oddelený šatník. Obývacia izba je plne zariadená - gauč, stolík, moderný nábytok, TV s domácim kinom. V cene bytu je aj internet, TV a parkovacie státie. V okolí je veľmi pekná zeleň, tiché prostredie, miesto pre relax a prechádzky, športovanie, kúpalisko, štadióny a občianska vybavenosť - Treba vidieť!
Vhodné aj pre náročnejších klientov!
0907 773 013

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic