logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Krásna izba na podnájom

Janigova 11 | Košice | ID:1150

img

Cena:

145,- € osoba / mesiac
145,- € izba / mesiac

Kontakt:

Meno: Peter Palkoci
Mobil: 0918741316
E-mail: peterpalkoci@gmail.com

Popis:

Ahoj. Ponúkam na podnájom krásnu a veľkú izbu v pokojnom a tichom 3 izbovom byte. Izba tak ako aj celý byt je moderne zariadená a čerstvo vymaľovaná. Je nepriechodná takže budete mať súkromie. Nič jej nechýba tak ako môžte vidieť na fotkách. Byt je na 2 poschodí. Má chladničku, práčku a všetky potrebné spotrebiče a samozrejme internet. Byt má taktiež pekný a veľký balkón. Okolie je tiché a kľudné. Na zastávku MHD(19) je to cca 2 minúty a obchody sú tiež len kúsok od bytu. Izba je voľná ihneď a cena je 145 eur vrátane internetu. Ak by ste mali záujem alebo sa chceli niečo spýtať tak kedykoľvek volajte 0918741316 - volám sa Peter. Ak chcete tak pošlem viac foto. Obhliadka je možná kedykoľvek.

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic