logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Nepriechodná izba

Chemická 15 | Bratislava III.N.Mesto,Polus,Rača,Vajnory | ID:1196

img

Cena:

250,- € osoba / mesiac
250,- € izba / mesiac

Kontakt:

Meno: Jaroslav
Mobil: 0903790179
E-mail: sykora.jaro@gmail.com

Popis:

Prenajmeme 1 väčšiu nepriechodnú izbu v 3i nedávno zrekonštruovanom byte. Hľadáme 1 spolubývajúcu - ženu. V byte žijú 2 osoby (m+ž) s veľmi priateľským a bezproblémovým psom, takže sa nesmieš báť zvierat :) Byt je zariadený a vybavený novou technikou (práčka, sušička, chladnička, šporák, mikro...). Súčasťou bytu je balkón. Nachádza sa vo veľmi pokojnej lokalite blízko dopravných spojov smerom do mesta (Polus cca 5 min električkou, Centrál cca 10 min, Hl. stanica/Mlynské Nivy cca 15 min). Energie a net v cene. Bez provízie RK.

arrowGaléria

Galéria neobsahuje žiadne obrázky.