logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Volna nepriechodna izba

Hlavna, Zahorska Ves | Bratislava vidiek -okolie hl.mesta | ID:1217

img

Cena:

250,- € osoba / mesiac
350,- € izba / mesiac

Kontakt:

Meno: Martina
Mobil: 0908735738
E-mail: martina.stiffelova24@gmail.com

Popis:

Ponukame nepriechodnu, uzamykatelnu, zariadenu, priestrannu izbu v rodinnom dome vhodna obci Zahorska Ves na hranici s Rakuskom a iba 30km od Bratislavy. Vhodne na dochadzanie do Rakuska alebo priemyselneho parku Zahorie. Prijemne prostredie pri rieke Morava, hranici prechod priamo v dedine. K dispozicii spolocny dvor, terasa, obyvacka s krbom a kuchynskym kutom. Hladame slusny par alebo zenu. Najomne za osobu, 250 za par 350 prispevok na energie 20 euro. Kaucia jedno mesacne najomne.

arrowGaléria

Galéria neobsahuje žiadne obrázky.