logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Máte na predaj nehnuteľnosť - ponúkame platby vopred, 20 € za zverejnenie nehnuteľnosti, 200 €/ deň pri obhliadkach, minimálna provízia, optimálne nastavenie predajnej ceny výberom cenových ponúk. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

prenajmem peknú izbu na dlhých dieloch

majerníkova | Bratislava IV. Lamač, Dúbravka,K.V. | ID:1242

img

Cena:

215,- € osoba / mesiac
215,- € izba / mesiac

Kontakt:

Meno: michal
Mobil: 0908900002
E-mail: dobrovodsky777@gmail.com

Popis:

Ponúkam na prenájom peknú izbu v 3i byte v Karlovej vsi na Dlhých dieloch. Izba je plne zariadená nábytkom a má rozlohu cca 20 m2. Byt je plne zariadený spotrebičmi (chladnička, pracka, žehlička s doskou, vysávač…atd). Dom je novozateplený a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti zástavky MHD a nákupného centra. V blízkom okolí je aj les a oddychová zóna. Cena je 215 EUR mesačne (v tom sú zahrnuté aj energie a internet). V byte je wifi. V prípade záujmu volajte na 0908900002, alebo mailujte na dobrovodsky777@gmail.com.

arrowGaléria
pic