logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

2 nepriechodne izby pre 2 alebo 3 osoby

Pluhova 16 | Bratislava III.N.Mesto,Polus,Rača,Vajnory | ID:1319

img

Cena:

Kontakt:


Mobil: 0914194295
E-mail: zuzanaa.cerna@gmail.com

Popis:

Ahojte hladam za seba nahradu do 4-izboveho bytu na Pluhovej ulici v Novom Meste. V ponuke su 2 izby. Jedna je vacsia pre jednu alebo dve osoby (19 m2). Druha je tiez dost priestranna pre jednu osobu (11 m2). Obe izby su nepriechodne. Izby sa ponúkaju prázdne, ale v pripade zaujmu je moznost odkupit postel a skinu, cena dohodou. Na byte su dve kupelky, samostatne wc a plne vybavena kuchyna. 5 minut od bytu je elektickova zastavka (2,4) aj autobusova (50,51)

Ak vo vacsej izbe budu byvat dve osoby cena je 170 na osobu a aj mensia izba je za 170.

Ak by bola vo velkej izbe iba jedna osoba cena je 250 za velku izbu a 210 za mensiu.

V cene su zahrnute vsetky poplatky za energie aj internet. Pri nastahovani sa plati depozit vo vyske jedneho najmu. Nastahovat sa da 1.5. mozno aj skor.

arrowGaléria
pic
pic