logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Izba na prenájom, blízko: Polus, NTC, MO, B13

Kutuzovova ul. | Bratislava III.N.Mesto,Polus,Rača,Vajnory | ID:45

img

Cena:

135 € alebo dohodou osoba / mesiac
Spolubývajúceho netreba zabezpečovať !

Kontakt:

E-mail: volnaizbask@gmail.com
Mobil: +421 907 773 013

Popis:

Izba je zariadená s nábytkom pre dve osoby. Izba je v suteréne objektu – doporučujeme obhliadku vopred. Izba má možnosť pripojenia TV a internet.
Kuchyňa, kúpeľňa a WC je spoločné pre 4 izby. V kúpeľni sú dva sprchové kúty, 4 umývadlá. 2 x WC každé v samostatnej miestnosti. Kuchyňa je vybavená: s chladničkou, mrazničkou, mikrovlnou rúrou, sporákom, kuchynským stolom, stoličkami,
Práčka, sušiak na bielizeň, mop, vysávač a žehliaca doska sú súčasťou vybavenia. Od domovníka je možné si zapožičať žehličku.
Cena je vrátane energii , pri platbe nájmu vopred neje potrebné platiť depozit.
Na dvore je k dispozícii záhradné sedenie.
Ak je vami vybrané ID (izba) v danom termíne obsadená, môžete sa každý mesiac po 16. informovať či sa izba uvoľní od nasledujúceho mesiaca.
Kutuzovová ul. je medzi Polusom a Domom odborov, napr. električka č. 2 alebo č. 4 - zástavka Nová doba.
Viac obrázkov vid. dole v galérii.

English
The room is eqiupped with furniture for two people. It is located in basement of the huse - we recomend seeing it first. It also has internet conection, TV signal.
Kitchen, bathroom and WC is common for four rooms. In bathroom there are two showers, four basins, two toilets, each in separate rooms.
Kitchen has: refridgerator, freezer, microwave oven, stove, kitchen table and chairs, washing mashine, clothes drier, mop, vacume cleaner and ironing board.
Iron can be borrowed from house keeper.
Garden seating is available on the yard.

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic