logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Na prenajom izba v Ruzinove, Ruzova Dolina

Ruzova Dolina, Ruzinov, BA 2 | Bratislava II.Ružinov,Vrakuňa,P.Bys..k | ID:470

img

Cena:

280,- € izba / mesiac

Kontakt:

E-mail: michalsimonovic@yahoo.co.uk
Mobil: 0904851080

Popis:

Na prenajom izba v Ruzinove, Ruzova Dolina – 280EUR

Byt sa nachadza na druhom poschodi na ulici Ruzova dolina v centre Ruzinova. Velmi dobra obcianska vybavenost -Tesco Expres 3 min, Lidl 5 min, trhovisko Mileticova 5 min, plno restauracii, lekarne, bary a fitnesscentrum. Dobra dostupnost, zastavka 5 min - trolejbus 201, 202, 207, 208, 209, bus 70, 66 elektricka 8,9. Byt je svetly, zariadeny, po kompletnej rekonstrukcii. Obývacia izba je spoločná 24m2, izba na prenajom ma cca 12m2 v tretej izbe byvame my (par 26 a 27r.). V byte je pracka, mikrovlnka, plynovy sporak, chladnicka, rychlovarna kanvica, komplet riady, pribory. Wc je oddelene od kupelne s vanou, obyvaca izba ma aj balkon – na balkone sa fajci takze podnajom vhodny aj pre fajciara. V cene je vysokorychlostny internet aj energie. Izba na prenajom obsahuje manzelsku postel, skrine, stolik, stolicku.

Hladam spolubyvajuceho do 35 rokov.
Mozne sa nastahovat od 1.3.2014.
Dlzka prenajmu a kaucia podla dohody
Lokalita: Ruzova Dolina, Ruzinov, BA 2
Ulica: Ruzova Dolina
Typ: byt
Cena: 280 EUR

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic