logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Moderne zariadený 1 izbový zariadený byt, Ba

Betliarska ul. | Bratislava V. Petržalka, Jarovce, ... | ID:697

img

Cena:

,- € osoba / mesiac

Kontakt:

E-mail: alexandra.dulanska@gmail.com

Mobil: 0910938006

Popis:

Prenajmem krasny moderne zariadeny 1 izbovy byt nachadzajuci sa na 5 poschodni zo 6 so samostatnou chodbou, WC s kuplenou...Byt ma velku 6m2 lodziu...Je velmi teply a svetly... na celej 6 m stene su okna... byt ma pivnicu priamo na chodbe bytu... Cely je plne zariadeny architektom vratane spotrebicov, TV a internetu.
Nachadza sa v novostavbe v Petrzalke v blizkosti chraneneho uzemia Luznych lesov. Vyhodou je dostupnost sluzieb a komfort byvania. Novostavba poskytuje sofistikovaný prístup k športu a relaxu - dunajská hrádza asi 3 minuty, jazero Draždiak rameno Dunaja, dostihová dráha, tenisové kurty. Výhodou je občianska vybavenosť. (napojenie na mestský obchvat a diaľnicu, hromadná doprava, súkromná klinika, restauracia, kaviaren)

Cena energií: 15 Euro / mesiac

Lokalita: Bratislava
Ulica: Betliarska
Typ: novostavba
Cena: 485

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic