logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Izba Nám. Hraničiarov, BA

Námestie Hraničiarov | Bratislava V. Petržalka, Jarovce, ... | ID:698

img

Cena:

230,- € izba / mesiac

Kontakt:

E-mail: gelhosova@yahoo.com
Mobil: 0911686979

Popis:

0911686979
Email: gelhosova@yahoo.com
Popis:
Ponúkam do podnájmu 1 väčšiu, nepriechodnú, uzamykateľnú izbu v dvojizbovom byte na Námestí Hraničiarov v Petržalke. Bytový dom je zateplený a nachádza sa vedľa autobusovej zastávky. Byt je nový, kompletne prerobený a zariadený - bezpečnostné dvere, nové podlahy, plastové okná, rohová vaňa, práčka, kuchynské zariadenie (mikrovlnka, chladnička, indukčná varná doska, rúra), televízor, Wifi, skriňa, sedacia súprava. V druhej izbe býva 33 ročný pracujúci muž. Prenájom je vo výške 230 EUR/mesačne plus energie (voda, elektrina) podľa spotreby. Internet je v cene nájmu. Podmienka: nefajčiar, žiadne domáce zvieratá. Platí sa depozit v cene mesačného nájmu. Nájom možný od 01.02.2016.

Lokalita: Bratislava/Petržalka
Ulica: Námestie Hraničiarov
Typ:
Cena: 230/EUR mesiac

arrowGaléria
pic