logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

3 izbový byt na Letnej ulici v Košiciach

Letná ul. | Košice | ID:722

img

Cena:

215,- € osoba / mesiac
645,- € byt / mesiac

Kontakt:

E-mail: kukuraca@gmail.com
Mobil: 0911643537

Popis:

Prenajmeme 3 izbový byt na Letnej ulici v Košiciach na 5. najvyššom poschodí s výťahom a balkónom.

Bytový dom je tehlový a nachádza sa v tichej lokalite. Jeho okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (MHD, parky, obchody, škola, škôlky). Byt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti - centrum mesta, Technická univerzita, AT&T,UVL KE - Univerzita veterinárneho lekárstva, UNLP KE - Univerzitná nemocnica LP KE.

Celková rozloha bytu je 75 m2. Okná sú orientované na východ (kuchyňa + 1x izba) a západ (2x izba). Dispozičné riešenie bytu predstavuje 3 nepriechodné izby, kuchyňa, samostatné WC, kúpelňa so sprchovacím kútom a kumbál (podľa fotografií). V cene prenájmu sú zahrnuté energie a wifi - 645,00 €/mesiac resp.215 €/mesiac/osoba.

Prenájom je vhodný pre max.3 ľudí. Záujemcov prosíme o komunikáciu mailom. Požadujeme 1 mesačný depozit.

Lokalita: Košice
Ulica: Letná
Typ: byt
Cena: v texte

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic