logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

3 izbový byt na prenájom v BA Doležalova ul.

Doležalova ul. | Bratislava II.Ružinov,Vrakuňa,P.Bys..k | ID:728

img

Cena:

600,- € byt / mesiac
600,- € 3 bedroom apartment / mesiac

Kontakt:

E-mail: ponukamprenajom@gmail.com
Mobil: 0915742999

Popis:

Ponukam na prenajom luxusny 3 izbovy byt v Ruzinove

na Doležalovej ul. č 15, byt je kompletne zariadeny, vratane spotrebičov (pračka, chladnička, umyvačka riadu, vstavane spotrebiče). V byte su 2 samostatne nepriechodne izby s manzeskými postelami, priestranna obyvacia izba s kuchynou. Izby su vratane nabytku (skrine, postele). V obyvacej izbe sa nachadza rohova sedacka, obyvacia stena. V kupelni je sprchovy kut, wc je samostatne. Byt je slnecny, nachadza sa na druhom poschodi. V byte su bezpecnostne dvere sherlock. Byt je po kompletnej rekonstrukcii a nanovo zariadeny, este v nom nikto nebyval.

I offer long term rent a luxury 3 bedroom apartment in Ružinov on the street DOLEŽALOVÁ. No. 15, the apartment is fully furnished, appliances including (washing machine, fridge, dishwasher, built-in appliances). The apartment has two separate impassable rooms, spacious living room with kitchen. Rooms are inclusive of furniture (wardrobes, beds). The living room has a corner sofa, living room furniture. The bathroom has a shower. The apartment is sunny, located on the second floor. The apartment has a security door. The apartment is completely renovated and newly furnished, yet no one lives in it.

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic