logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Izba na prenájom v BA Piniova ul.

Piniova ul. | Bratislava III.N.Mesto,Polus,Rača,Vajnory | ID:771

img

Cena:

160,- € izba / mesiac

Kontakt:

E-mail: suchy.andrej@gmail.com

Mobil:0902868568

Popis:

Prenajmem izbu pre dvoch v 2,5 izbovom byte alebo miesto v spolocnej izbe pre dvoch. Piniova ulica, od 1.6.2016. Byt je na druhom poschodi v tehlovej novostavbe. Dalsia izba je tiez samostatna. Kuchyna je spojena s obyvackou a je vybavena spotrebicmi. V kupelni je pracka, vana...Je tam aj priestranna vstupna hala. Byt je svetly, do 5 min. na zastavku. MHD je to 20 min. na Trnavske myto. Je to skupina novostavieb, je to tiche, slusne, pokojne. Cena je 160e/osoba. V cene su energie a internet.

Prenajom je mozny od 1.juna 2016.
Lokalita: Bratislava
Ulica: Píniová
Typ: tehlový byt
Cena: 160

arrowGaléria
pic
pic
pic