logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

4i byt so samostatnými izbami na prenájom

M.C.Sklodowskej 27 | Bratislava V. Petržalka, Jarovce, ... | ID:912

img

Cena:

225,- € izba / mesiac

Kontakt:

E-mail: diana.hochi@jaga.sk
Mobil: +421 911 091 225

Popis:

Prenájmem zrekonštruovaný 4-izb. byt s 3 samostatnými, nepriechodnými izbami a obývačkou, s oddelenou kúpeľňou a WC, balkónom. Vybavenie bytu: kuchynská linka, el. rúra, plynová varná doska, chladnička s mrazničkou, práčka, kuchynský stôl a stoličky, vstavaný šatník, sedačka, 4 ks postelí, skrine, botník, 2 ks stolík v obývacej izbe. Rozloha: 80 m2, 2.poschodie zo 4. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite v blízkosti lesa, hrádze. Výborná dostupnosť do centra. V blízkosti je Ekonomická univerzita, potraviny, reštaurácie, zimný štadión a dostihová dráha. cena: 900,- Eur/mesačne vrátane energií (TV, internet Orange v cene). Nie sme RK.

arrowGaléria
pic
pic
pic
pic