logo
banner
spacer
spacer
spacer
spacer

VOLNAIZBA.sk

Prenájom izby, bytu, domu a iných nehnuteľností nájdete na tejto stránke. Vyberte si lokalitu, kliktutím na obrázok ponuky sa Vám otvorí popis  a kontaktné údaje na prenajímateľa. Individuálne požiadavky konzultujte telefonicky.

Reality: Ak máte nehnuteľnosť na predaj ponúkame platbu kúpnej ceny do 10 dní, optimálne nastavenie predajnej  ceny. Predajte svoju nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu. Zavolajte nám 0907 773 013.Pridajte si vlastnú ponuku na www.volnereality.net alebo hore na lište v sekcii: Priadať vlastnú ponuku

Vaše otázky adresujte na:

e-mail:  volnaizbask@gmail.com

arrowDetail ponuky Vymazať inzerát

Izba na prenájom v Kvetoslavove

| Bratislava vidiek -okolie hl.mesta | ID:965

img

Cena:

200,- € izba / mesiac

Kontakt:

E-mail:beba4@centrum.sk
najom@volnaizba.sk
Mobil: +421 907 773 013

Popis:

0914277497
Email: beba4@centrum.sk

Prenajmem izbu v poschodovom rodinnom dvojdome, lokalita Kvetoslavov (blízko železničnej stanice). Izba zahŕňa: manželská posteľ, pracovný stôl na počítač, skrine, televízor, pripojenie na internet + telecom, hneď oproti izbe je veľká kúpelňa (rohová vaňa + wc + umývadlo). Izba sa nachádza na poschodí. Je vhodná pre ženu, ktorá má vzťah k psom (traja yorkshiry). Vzdialenosť od BA: cca 20 min. vlakom. Cena: 200 Euro/mesiac., prosím záujemkyne, aby ma kontaktovali mailom:

beba4@centrum.sk
Lokalita: Kvetoslavov
Ulica: Malinová
Typ: rodinný dom
Cena: 200 Euro

arrowGaléria
pic
pic